UBER
Пересування на таксі-вертольоті буде в 4 рази швидшим й у стільки ж дорожчим за наземний аналог

Онлайн-сервіс виклику таксі Uber запускає пілотний проект таксі-вертольотів у бразильському Сан-Паоло. Про це з посиланням на Folha de Sao Paolo передають Ведомости.

Експеримент триватиме до 15 липня. Вертоліт Uber зможе забрати пасажирів з 9 зупинок, розташованих у готелях, ділових центрах, а також міжнародному аеропорту Ґуарульюс.

Замовлення нового типу таксі буде можливе через мобільний додаток щодня із 7.00 ранку до 20.00. Пільговий цінник, який діятиме два дня, пропонує мінімальне замовлення від $19 за місце, але потім ціни піднімуться.

У середньому пересування на таксі-вертольоті буде в 4 рази швидшим й у стільки ж дорожчим за наземний аналог. Так, переліт із готелю Blue Tree в Ґуарульюс з урахуванням знижок коштує 271 реал ($78) і займе 13 хвилин. На наземному таксі цей шлях через затори може зайняти три години.

Пілотна програма Сан-Паоло, яка об’єднує чотири аеропорти і п’ять гвинтокрильних майданчиків, здійснюється в партнерстві з Airbus Group. Вона була анонсована в січні. Раніше Uber експериментував із польотами на музичні фестивалі Коачелла й Боннару. Тоді оренда гвинтокрила обходилася в $3000.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ