zhy-lin
Зустріч у ресторані під Москвою стосувалася шахт Донбасу

Поранений знайомий ватажка харківської проросійської організації «Оплот» Євгена Жиліна розповів поліції, що зустріч, під час якої сталося вбивство, була пов’язана з шахтами Донбасу. Про це повідомляє російське видання КоммерсантЪ, посилаючись на власні джерела.

Співрозмовники видання відмовилися сказати, чи назвав поранений ім’я людини, з якою «оплотівці» збиралися зустрітися.

Слідство припускає, що той чоловік, з яким Жилін планував обговорити питання з вугіллям, і міг виявитися вбивцею.

Співрозмовник, який добре знав лідера «Оплоту», розповідає, що після переїзду в Росію Жилін був задіяний у напівлегальних схемах з постачання бензину і дизпалива на окуповані території Донбасу, які здійснював бізнесмен Сергій Курченко.

Крім того, Жилін займався поставками вугілля з ОРДО і ОРЛО як в Україну, так і Росію.

Джерело також підтверджує, що Жилін займався поставками нафтопродуктів з РФ на Донбас. За словами співрозмовника, він отримував від цих операцій особистий дохід. Крім того, ватажок «Оплота» планував відкрити по всій Росії мережу клубів із боїв без правил.

Співрозмовник видання також додав, що в 2014 році Жилін виступав сполучною ланкою між лідерами терористів на Донбасі і сином українського президента-втікача Віктора Януковича Олександра.

«Через загиблого йшла значна частина фінансових потоків. Вони перервалися після того, як ватажком «ДНР» восени того року став Олександр Захарченко. Жилін змушений був переїхати до Росії», –  розповів знайомий ватажка «Оплота».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Жиліна вбили 19 вересня в ресторані «Вєтєрок», розташованому в селищі «Горки-2» на Рубльово-Успенському шосе в Підмосков’ї. Кілер чекав на жертву за столиком у ресторані. Він відкрив вогонь, щойно Жилін та його знайомий зайшли в заклад.

Читайте: Тимчук про ліквідацію Жиліна: ФСБ «зачищає» свідків початку війни проти України

БЕЗ КОМЕНТАРІВ