gorilka
Родичі померлих повідомили, що багато хто з потерпілих вживав алкоголь «на розлив»

У Миколаєві від отруєння підробленим алкоголем за тиждень померли 5 осіб. Про це повідомляє місцеве видання Новости-N.

Усі жертви – жителі селища Тернівка, яке адміністративно є частиною Центрального району міста Миколаєва.

Перші постраждалі почали надходити до лікарні «швидкої медичної допомоги» Миколаєва ще 21 вересня. Увечері дружина привезла до лікарні свого чоловіка. Але живим вона його не довезла – він помер дорогою в лікарню. Жінка також перебувала в стані алкогольного сп’яніння, однак від медичної допомоги відмовилася, заявивши що почувається нормально. На наступний день вона померла у себе вдома.

24 вересня стало відомо ще про дві смерті. Одного з хворих також привезли в ЛШМД, однак, потерпілий вже перебував у стані коми і помер за годину після приїзду в лікарню. Цього дня померла ще одна жінка, наступного дня – чоловік.

У всіх померлих, за попередніми даними, в крові виявили метанол.

Водночас, у поліції наразі підтвердили смерть лише двох осіб.

«22 вересня померла жінка 1964 року народження, а 24 вересня – чоловік 1975 року народження, в першому випадку в крові знайшли метанол, в другому – сурогат алкоголю. В будинку потерпілого чоловіка знайшли пляшку із залишками рідини, яка ззовні нагадує горілку, призначена експертиза», – повідомили у поліції Миколаївщини.

Де люди купили підробку – невідомо. Чи пов’язані отруєння підробленим алкоголем на Миколаївщини з випадками на Харківщині – також поки що невідомо. Родичі померлих повідомили виданню «Новости-N», що багато хто з потерпілих вживав горілку «на розлив».

За фактом отруєння порушили провадження за статтею «Умисне вбивство».

Раніше стало відомо, що станом на 27 вересня від контрафактної горілки померли 23 особи на Харківщині та Донеччині.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ