2
20 лютого в Києві учасники ходи до дня вшанування пам’яті героїв Небесної сотні закидали філію «Сбербанку Росії» бруківкою

Поліція вже встановила 10 учасників погромів офісу СКМ бізнесмена Ріната Ахметова, «Альфа-банку» і «Сбербанку Росії» 20 лютого. Їх викликають на допит. Про це повідомив начальник київської поліції Андрій Крищенко, передає gazeta.ua.

«Перше – в суботу скоєно напад на СКМ, на «Альфа-Банк» і «Сбербанк» РФ. Це вчинили одні й ті самі особи. Проти них порушено 3 кримінальні провадження за хуліганство. Щодо «Альфа-банку» порушено ще статтю за фактом крадіжки, оскільки були викрадені особисті речі співробітників», – пояснив начальник київської поліції.

Також на допит викликають голову Комітету політв’язнів Миколу Коханівського.

«Зараз, за повістками з’явилися дві людини. Це жителі Києва 1998 і 99-го року народження. Ті, кого зараз допитують. Коханівського не було, але повістку він отримав», – повідомив він.

Поліція встановлює, чи це була спланована акція, чи хтось втягував малолітніх в провокацію. Поки що нікого не затримували і не пред’являли звинувачення.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 20 лютого в Києві учасники ходи до дня вшанування пам’яті героїв Небесної сотні  у Києві закидали філію російського банку «Сбербанк Росії» бруківкою, залили зеленкою, розтрощили офіс філії «Альфа-банку» та закидали бруківкою офіс «СКМ» олігарха Ріната Ахметова на вул. Десятинній. Щодо порушників порядку порушені провадження.

Читайте: Безглузде самоспалення: у Львові згоріла філія російського «Сбєрбанку» (відео)

БЕЗ КОМЕНТАРІВ