Кладовище
Могили для заколотників копали екскаватором, а не вручну

Влада Туреччини визначила ділянку для кладовища, на якій ховатимуть лише учасників спроби військового заколоту. Вона розташована неподалік від притулку для собак, що неприпустимо у відповідності з мусульманськими традиціями, передає Reuters.

На цвинтарі вже поховані перші тіла учасників заколоту. Могили для них копали не вручну, а екскаватором. На вході до цвинтаря вже стоїть табличка із написом: «Кладовище для зрадників».

CojYy_lWYAAXLSGТим часом президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоґан розкритикував західні країни, які, на його думку, не змогли проявити солідарність з Анкарою у зв’язку з проваленою спробою військового заколоту.

Ердоґан зазначив, що держави, які більше переймаються долею заколотників, а не турецької демократії, не можуть бути друзями Анкари.

Своєю чергою, прем’єр-міністр Туреччини Біналі Йилдирим заявив про намір закрити авіабазу, яка була штабом учасників спроби перевороту.

«Авіабаза Акінджи, яка стала гніздом для зрадників, буде закрита. Вона буде перетворена в місце пам’яті наших мучеників», – наголосив він.

Прем’єр також пообіцяв закрити всі військові казарми, звідки танки і вертольоти вилетіли до Стамбулу і Анкари під час спроби перевороту.

«Ми закриваємо всі казарми, звідки виїхали танки і вертольоти в Анкару і Стамбул. Ті, хто направили танки проти народу, не знайдуть їх більше», – додав він.

Нагадаємо, що батьківський будинок турецького опозиційного імама Фетхуллаха Ґюлена, якого звинувачують у спробі військового заколоту в країні, перетворять на громадський туалет.

Читайте: Після спроби путчу в Туреччині заарештували вже понад 10 тисяч осіб (фото)

БЕЗ КОМЕНТАРІВ