620_400_1454660996-8942
4 лютого Клінтон і Сандерс вперше провели дебати «один на один»

Кандидати на посаду президента США від Демократичної партії Гіларі Клінтон і Берні Сандерс посперечалися про зовнішню політику США і роль великого бізнесу в американській політиці в перших прямих дебатах «один на один», які пройшли в Нью-Гемпширі, передає УНН.

Клінтон намагалася представити свого візаві ідеалістом, нездатним реалізувати свої ідеї на практиці, а Сандерс звинуватив її в надто тісних зв’язках з істеблішментом і діловою елітою.

Не дійшли кандидати згоди і щодо головної загрози для США.

Сандерс, зокрема, заявив, що Росія на даний момент не є головною загрозою для Сполучених Штатів. На його думку, небезпечною є Північна Корея. При цьому Сандерс не схвалює «військовий авантюризм» Президента Росії Владіміра Путіна.

Гілларі Клінтон, в свою чергу, наголосила, що Росія чинить постійний тиск на союзників США в Європі.

Під час теледебатів Сандерс також заявив, що США повинні поступово покращувати відносини з Іраном. Клінтон же зазначила, що неправильно підтримувати нормальні відносини з «країною-спонсором тероризму».

При цьому обидва претенденти на президентську посаду погодилися з тим, що США не слід знову відправляти значний військовий контингент на Близький Схід.

4 лютого Клінтон і Сандерс вперше провели дебати «один на один», оскільки інші кандидати від демократичної партії вибули з передвиборної гонки.

На початку тижня Гілларі Клінтон з мінімальною перевагою обійшла свого головного конкурента на голосуванні виборців від штату Айова.

Як відомо, найближчі чергові вибори американського президента відбудуться 8 листопада 2016 року.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ