Учені назвали користь від вживання м'яса
Учені назвали користь від вживання м’яса

Американські вчені із Каліфорнійського університету довели, що регулярне вживання в їжу м’яса може збільшити тривалість життя. Про це інформують Цікавості.

Учені пояснюють, що м’ясо містить велику кількість білка, який необхідний для стабільного функціювання людського організму. Якщо людина отримує недостатню кількість цієї речовини, це призводить до різних проблем зі здоров’ям: порушується обмін речовин, який служить основою для нормальної життєдіяльності організму.

До того ж, уживання м’яса сприяє викиду гормонів у кров, які активізують діяльність головного мозку і приплив енергії.

Щоправда, щодо цього питання тривають досить запеклі баталії у наукових колах, так як думки розділилися на два протилежні табори. Значна частина фахівців дискутує з приводу того, що вживання м’яса негативно позначається на організмі людини, проте вчені з Каліфорнійського університету впевнені в зворотному.

Заперечувати той факт, що білок є вкрай важливою речовиною для людини, ніхто не береться, але потрібно харчуватися збалансовано. Тим більше, що результати дослідження є узагальненими, а на тривалість життя кожної людини впливає безліч різних чинників.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ