Марихуана
Марихуана

Учені вважають, що марихуану можна використовувати в медичних цілях, нове дослідження опубліковано в журналі PLOS Biology. Зокрема, цінність для медицини представляє речовина тетрагідроканнабінол, що міститься в листках конопель. Зараз медики використовують синтетичну версію речовини, але вже знайшли спосіб, як добувати її натуральний вміст, пише korrespondent.net.

Останні дослідження показують, що препарат також може бути ефективний при глаукомі, синдромі Туретта, шизофренії, фантомному болю, нейропатичному болю та деяких інших захворюваннях.

Експерименти на мишах підтвердили: гризуни, у яких був відсутній серотоніновий рецептор кори головного мозку під назвою 5HT2AR, виявилися несприйнятливими до таких побічних ефектів наркотику, як амнезія або безпричинна тривога. При цьому всі інші ефекти тетрагідроканнабінолу, надані їм, залишалися незмінними.

Учені сподіваються, що в майбутньому їхнє досягнення дозволить використовувати листя конопель для лікування людей.

Як відомо, що марихуана – психоактивний засіб, що отримується з конопель. Вплив на організм людини пов’язаний з психоактивними речовинами, які містяться в коноплях (каннабіноїдами), найдієвіший з яких – дельта-9-тетрагідроканнабінол.

Читайте: Американські вчені винайшли прозорі сонячні батареї

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ