Знайдено новий метод діагностики раку
Знайдено новий метод діагностики раку

Японські вчені розробили новий революційний метод діагностики раку на ранніх стадіях, який дозволяє визначити наявність злоякісних клітин всього за 3 хвилини. Для цього науковцям потрібна лише крапля крові, повідомляє Корреспондент.net.

Методика полягає в тому, що на спеціальну металеву пластину поміщають кров пацієнта, піддаючи її дії ультрафіолетових променів. Завдяки унікальному матеріалу, з якого виготовлена ​​пластина, кров’яні клітини хворих на рак починають світитися. Це відбувається через зміни в нуклеосомі, однієї зі складових молекули ДНК, які відбуваються під впливом хвороби. При такій дії на кров здорових людей ніякої реакції не спостерігається. На думку одного з керівників проекту професора Юукі Хасеґави, «новий спосіб вкрай простий у застосуванні і може бути використаний при діагностиці таких онкологічних захворювань, як рак легенів, шлунка і підшлункової залози».

Зазначається, що розробка велася групою фахівців з 2013 року. У наукових експериментах взяли участь 20 людей, і у всіх випадках аналіз показав вірний результат. Проте повноцінні клінічні випробування нового методу японські вчені проведуть лише за рік.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ