Жовтень виявився найкращим місяцем для того, аби сісти на дієту
Жовтень виявився найкращим місяцем для того, аби сісти на дієту

Дослідники Cornell Food і Brand Lab заявили, що жовтень – ідеальний період для того, аби сісти на дієту. Про це інформує Independent.

Фахівці переконують, що саме жовтень – найкращий період сісти на дієту, щоб не набрати зайвої ваги під час зимових свят, оскільки зазвичай влітку людина має найнижчі показники маси тіла. А от до жовтня вона ще не встигає набрати зайвих кілограмів.

Щоправда, як наголосили вчені, насправді влітку скинути вагу не так легко, як може здатися на перший погляд, оскільки для того, аби впоратися з цією проблемою, може знадобитися близько 5 місяців.

У рамках експерименту дослідники опитали приблизно 3000 людей, серед яких – 1781 американець, 760 німців та 383 японці. Реципієнтам запропонували заповнювати спеціальні таблиці ваги кожного дня.

Відповідно до результатів цього дослідження, після жовтня вага людини зазвичай збільшується через похолодання та наближення свят, тому саме цього місяця варто подумати про дієту, не чекаючи Нового року.

«Майже кожен набирає вагу напередодні та під час свят, не залежно від країни проживання – американці, німці та японці», – зауважив один із авторів дослідження, доктор Браян Вонсінк.

Читайте: Дієта з низьким вмістом солі провокує захворювання серця

БЕЗ КОМЕНТАРІВ