Найбільш реальною загрозою для людства визнали загибель Сонця
Найбільш реальною загрозою для людства визнали загибель Сонця

Серед безлічі теорій, що провіщують кінець світу, Цікавості обрали найбільш фахові прогнози і пояснили, за яким сценарієм це може відбутися.

Один із можливих сценаріїв знищення людства – загибель Сонця. У такому разі кінець світу пройде вкрай просто: небесне світило нагріється до межі і вибухне. По мірі нагрівання Зірки в атмосфері стане мало вуглекислого газу – почнеться сильне випаровування, висохнуть океани, рослини загинуть, а потім тварини. Вже встановлено, що температура земної поверхні постійно підвищується, і в певний час досягне критичної точки.

Інший варіант – рух магнітних полюсів. Їх зміна призведе до вимирання людської раси і всього живого вже 2021 року. Сьогодні магнітний полюс переміщується до Сибіру від Північної Америки. Північне сяйво скоро можна буде спостерігати в країнах Європи, а не на Алясці. Територія Америки розколеться на кілька частин. Практично вся Японія буде затоплена. Зміна полюсів призведе до потужних вивержень вулканів.

Ще один можливий сценарій – зіткнення із Землею величезного астероїда. «Апофіс», маючи масу 50 млн. тонн, мчить назустріч нашій планеті з величезною швидкістю і повинен буде підійти до неї максимально близько 13 квітня 2029 року о 04.36 ранку за Гринвічем.

Існує ще один варіант загибелі всього живого – виверження супер-вулкана. У такому разі всі континенти Землі покриються метровим шаром попелу, випарується вода, сільське господарство буде знищено. Таких вулканів на планеті існує близько 20.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ