Учені назвали найбільш імовірні варіанти зникнення людства

Найбільш реальною загрозою для людства визнали загибель Сонця
Найбільш реальною загрозою для людства визнали загибель Сонця

Серед безлічі теорій, що провіщують кінець світу, Цікавості обрали найбільш фахові прогнози і пояснили, за яким сценарієм це може відбутися.

Один із можливих сценаріїв знищення людства – загибель Сонця. У такому разі кінець світу пройде вкрай просто: небесне світило нагріється до межі і вибухне. По мірі нагрівання Зірки в атмосфері стане мало вуглекислого газу – почнеться сильне випаровування, висохнуть океани, рослини загинуть, а потім тварини. Вже встановлено, що температура земної поверхні постійно підвищується, і в певний час досягне критичної точки.

Інший варіант – рух магнітних полюсів. Їх зміна призведе до вимирання людської раси і всього живого вже 2021 року. Сьогодні магнітний полюс переміщується до Сибіру від Північної Америки. Північне сяйво скоро можна буде спостерігати в країнах Європи, а не на Алясці. Територія Америки розколеться на кілька частин. Практично вся Японія буде затоплена. Зміна полюсів призведе до потужних вивержень вулканів.

Ще один можливий сценарій – зіткнення із Землею величезного астероїда. «Апофіс», маючи масу 50 млн. тонн, мчить назустріч нашій планеті з величезною швидкістю і повинен буде підійти до неї максимально близько 13 квітня 2029 року о 04.36 ранку за Гринвічем.

Існує ще один варіант загибелі всього живого – виверження супер-вулкана. У такому разі всі континенти Землі покриються метровим шаром попелу, випарується вода, сільське господарство буде знищено. Таких вулканів на планеті існує близько 20.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ