Учені назвали головні фактори для досягнення успіху
Учені назвали головні фактори для досягнення успіху

Група вчених оприлюднила результати дослідження, метою якого було встановити три головних фактора успішності в тій формі, як це сприймає суспільство. Про це інформують Цікавості.

По-перше, за словами вчених, справжній потенціал людини можливо реалізувати тільки за допомогою досягнення важливих для неї цілей, до того ж, не обов’язково йдеться про подолання своїх страхів. На цьому шляху ви можете потерпіти велику кількість невдач, біль, але всі ці труднощі насправді надають життю осмисленість. Крім того, дослідники довели, що люди, які досягають своїх цілей, відчувають менше невиправданого занепокоєння і перестають страждати від стресу.

Другий фактор – важливість зберігати своє справжнє обличчя, залишатися собою в будь-який ситуації. Багато людей думають, що оригінальний – це такий собі синонім непідробності, чесності. Проте успішність тут вимагає певної мужності, оскільки необхідно завжди робити чесний вибір і працювати, незважаючи на психологічний дискомфорт і тривоги. Мужні люди готові визнати неприємні в самих собі речі, не займаючи глуху оборону.

Третя складова – необхідність наважуватися на ризиковані дії. Звісно, потрібно їх оцінювати в розумних межах. До того ж, аби ухвалити подібне рішення, вам не обійтися від певної мужності. Також учені стверджують, що на шляху досягнення успіху у нагоді стане гнучкий розум, який допоможе передбачати можливі наслідки своїх дій і після цього вибрати вірний курс, за допомогою якого вдасться домогтися бажаного.

Читайте: Учені забили на сполох через незрозумілі втрати кисню в атмосфері

БЕЗ КОМЕНТАРІВ