Учені пояснили феномен Бермудського трикутника
Учені пояснили феномен Бермудського трикутника

Американським ученим вдалося пояснити феномен Бермудського трикутника, відомого численними загадковими катастрофами. Про це інформує Mirror.

Метеоролог Стів Міллер із університету штату Колорадо заявив, що небезпечною ділянку в Атлантиці площею більше 500 тисяч квадратних кілометрів можуть робити повітряні аномалії.

Чергове дослідження цього питання показало, що над Бермудським трикутником є шестикутні хмари, природа яких досі не розгадана, але характер їх дії науковці порівнюють з вибухом бомби.

Дослідники не виключають, що аномальні хмари спричинені мікропоривами повітря, унаслідок яких утворюються потужні пориви вітру. Вони б’ють по поверхні океану та викликають сорокаметрові хвилі, здатні потопити будь-яке судно. Крім того, хмари є смертельно небезпечними для літаків, адже сили потоку вистачить, щоб жбурнути аероплан в океан.

За словами вчених, зазвичай хмари не утворюють рівні геометричні фігури та прямі лінії. Очевидно, що відомий численними загадковими катастрофами Бермудський трикутник – виключення.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ