Дієтолог радять щодня вживати принаймні кілька продуктів із переліку
Дієтологи радять щодня вживати принаймні кілька продуктів із переліку

Портал UKRHEALTH зібрав поради експертів про те, які продукти необхідно додати до свого щоденного раціону, аби принести користь вашому здоров’ю.

Ягоди. Абсолютно не важливо, який тип ягід ви обираєте, оскільки всі вони є здоровим харчуванням. Цей продукти має не тільки невелику кількість калорій, але і доситьвисокий вміст антиоксидантів, а також достатній обсяг волокон і вітамінів.

Також фахівці радяться замінити чашку кави на одну-дві склянки міцного зеленого чаю і ваша вага, а також імунна система прийдуть в повний порядок. Цей напій не тільки має велику кількість антиоксидантів, але і допомагає поліпшити жировий метаболізм.

Пробіотичні йогурти. Пробіотики є мікроорганізмами, що живуть у травному тракті людини. Вони покращують баланс здорових бактерій і допомагають знижувати неприємні розлади травлення, наприклад запори і метеоризм, а також відновлювати мікрофлору кишечника.

Червоний перець забезпечить вас значною кількістю вітаміну С при мінімальному числі калорій. Крім того, він є багатим джерелом групи антиоксидантів, які відіграють важливу роль у регулюванні запальних процесів організму.

Помідори також насичені вітаміном С і бета-каротином. Також вони забезпечують вас щоденною дозою лікопіну – потужного антиоксиданту, пов’язаного зі зниженням ризику деяких видів раку, враховуючи пухлини підшлункової залози і шлунка.

Волоські горіхи багаті довгими ланцюжками поліненасичених жирів. Всього 30 грамів горіхів на день допомагають оптимізувати склад клітинної стінки, що знижує рівень холестерину і допомагає засвоювати жирові кислоти омега-3.

Жирна риба. Експерти радять їсти свіжий тунець або лосось, оскільки вони забезпечують нас великою кількістю жирних кислот омега-3 – різновиду жирів, пов’язаних зі зниженням запальних процесів в організмі.

Броколі – продукт, що є незамінним джерелом фолієвої кислоти, антиоксиданту лютеїну, а також сульфорафану, що володіє антибактеріальними властивостями.

Овочевий суп. Ви можете як приготувати його вдома, так і купити в супермаркеті. Ця страва є досить легкою, а також допоможе утримати голод під контролем.

Темний шоколад – незамінний продукт для тих, хто не може жити без шоколаду. Він містить досить високу кількість антиоксидантів флавоноїдів, важливих для людського організму.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ