Група вчених дослідила вплив глобального потепління на соціальну і економічну галузь
Група вчених дослідила вплив глобального потепління на соціальну і економічну галузь

Група вчених зі США оприлюднила результати досліджень впливу глобального потепління на соціальне і економічне життя людства.

Дослідники стверджують, що одним із наслідків глобального потепління є поступове зростання боротьби за ресурси. Відповідні результати досліджень оприлюднило видання IFLScience.

«Разом зі спекою підвищується й рівень колективного насильства, зокрема, під час бунтів в Індії, захоплення земель в Бразилії чи громадянської війни в Сомалі. Зв’язок між довколишніми температурами й конфліктами є прямим», − наголосили науковці.

Крім того, вони висловили думки, що глобальне потепління вперше винищило представників ссавців. Науковці зауважили, що високі температури знищать промисловість і сільське господарство, що значною мірою залежать від природних ресурсів. У зв’язку з тим, що саме ці дві галузі визначають розвиток економіки загалом, то від потепління постраждає увесь світ.

Також дослідники наголосили, що глобальне потепління вже погіршило стан сільського господарства. Незважаючи на те, що на полях постійно з’являються нові культури, вони не здатні пристосовуватися до постійних змін температури.

Наприклад, відповідно до результатів дослідження, у період між 1981 і 2002 роками зміни температур коштували всьому світові приблизно 5 мільярдів доларів щорічно, оскільки через них зникали культурні угіддя.

Учені припускають, що до 2100 року урожайність кукурудзи у США може знизитися на 82%.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ