Учені телепортуватимуть спогади

Спогади
Найкращими кандидатами для випробування цього методу стануть мікроорганізми виду мікоплазми

Учені запропонували спосіб телепортації спогадів (т. зв. внутрішній квантовий стан) живих мікроорганізмів. Про успішність досліджень повідомили науковці з університету Пурду (США) і Цінхуа (Китай), пише Popular Science.

Учені вважають, що найкращими кандидатами для випробування цього методу стануть мікроорганізми виду мікоплазми (mycoplasma): вони маленькі, поширені і добре витримують вплив наднизьких температур.

Науковці хочуть помістити мікроорганізми на крихітну мембрану електромеханічного генератора і охолодити їх до кріогенної температури.

Під час попередніх досліджень вчені виявили, що мембрана такого генератора при особливих умовах може перебувати в стані квантової суперпозиції. Природно, що мікроорганізм, який знаходиться на поверхні такої мембрани, також перейде у стан квантової суперпозиції.

За допомогою додаткових надпровідних кіл, що формують свого роду цільну квантову систему, науковці пропонують заплутати на квантовому рівні дві квантові системи і два резонатора з бактеріями на поверхні їх мембран. І після цього, «внутрішній спін-стан» однієї бактерії може бути телепортований іншому мікроорганізму.

Читайте: Фізик-теоретик Хокінґ вважає, що чорні діри – «двері» в інші всесвіти

БЕЗ КОМЕНТАРІВ