Аналіз покаже навіть ті захворювання людини, про які вона навіть не здогадується
Аналіз покаже навіть ті захворювання людини, про які вона навіть не здогадується

Мікробіологи зробили справжній прорив у медицині, представивши нову технологію «VirScan». Вона дозволяє медикам визначити всі віруси, з якими людина стикалася протягом свого життя, лише за однією краплею крові. Про це повідомляє Лента.Ру.

Нова технологія являє собою потужний та одночасно недорогий (25 доларів) інструмент для вивчення того, як вірус взаємодіє з імунною системою людини. Тобто тепер медики можуть побачити всі віруси, котрі здатні заражати організм якоїсь людини, навіть безсимптомно. Раніше, при аналізі крові на віруси медики шукали сліди антитіл – свідоцтва вірусних атак. Однак такі методи могли побачити тільки кілька останніх випадків зараження. «VirScan» дозволить виявити, які віруси ховаються в організмі людини, навіть якщо вона нічого не знає про зараження ними.

Відзначається, що «VirScan» допоможе медикам знаходити залежність між контактом людини з певним вірусом і захворюваннями, які розвиваються в її організмі через багато років. Так, ученим уже відомо, що вірус Епштейна-Барр збільшує ризик розвитку деяких типів раку.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ