Пиво
Пиво може допомогти розкрити творчий потенціал

Пиво, як виявилось, має чимало позитивних властивостей. Фахівці заявляють, що напій може підвищити імунітет, зміцнити кістки і знизити ризик розвитку серцевих захворювань, пише Еспресо.TV.

Десять причин пити пиво:

  1. У ньому містяться мікроелементи, які позитивно впливають на роботу серцево-судинної системи, а також знижують ризик розвитку інфаркту.
  1. Пиво може допомогти розкрити творчий потенціал, принаймні про це свідчать результати багатьох досліджень.
  1. Вживання пива, в помірній кількості, протягом декількох років, знижує розвиток цукрового діабету.
  1. Кожна випита пляшка пива знижує ризик утворення каменів у нирках на 40 відсотків. Вчені пояснюють це тим, що дана кількість рідини допомагає зберегти нормальну роботу нирок, а хміль уповільнює вивільнення кальцію, який реабсорбується в нирках, утворюючи камені.
  1. Пиво допомагає відновити водний баланс після заняття спортом швидше, ніж вода.
  1. Чим більше людина вживає пива, тим привабливішою вона себе бачить. Таким чином хмільний напій допомагає підвищити самооцінку.
  1. Міцне пиво збільшує антиоксидантну активність у крові, що може зупинити розвиток катаракти. Щоправда, терапевтичний ефекти спостерігається лише, якщо вживати у помірній кількості.
  1. Пиво здатне нормалізувати кров’яний тиск, ніж знизити ризик розвитку гіпертонії.
  1. Хмільний напій підвищує імунну систему і допомагає боротися з інфекціями.
  1. Як стверджують медики, регулярне вживання пива може зробити кістки міцнішими.

Зазначимо, що починаючи зі стародавніх шумерів, лікарі прописували полоскання рота і вживання всередину теплого пива для лікування зубного болю. В середні віки пивом лікували виснаження як фізичне, так і духовне; розтирали стомлені ноги після дальньої дороги.

У XVI столітті знаменитий Парацельс лікував хвороби печінки пивом із папороті, а захворювання дихальних шляхів – напоєм із шавлії. Окрім того, пиво використовували в косметології для омолодження шкіри.

Та не варто забувати про рекомендації Міністерства охорони здоров’я України, що надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров’ю.

Читайте: У Новій Зеландії автомобілі заправляють… пивом!

БЕЗ КОМЕНТАРІВ