Учені провели дослідження на мишах
Учені провели дослідження на мишах

Китайські вчені припускають, що препарат віаґра може стати новим засобом для схуднення. Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на Daily Mail. Лабораторні дослідження на тваринах довели, що віаґра сприяє перетворенню одного виду жиру, зокрема білої жирової тканини в коричневу жирову тканину, яка активно спалює вуглеводи з виділенням великої кількості тепла і споживає набагато більше енергії, допомагаючи спалювати калорії.

У той час як білий жир становить близько 20-25% ваги тіла, коричневий – близько 3-7,5%. Учені виявили, що під впливом низьких температур може запуститися процес перетворення білого жиру в коричневий. Цей процес також може запустити віаґра.

Дослідження на мишах показали, що ті, хто приймав препарат були менш схильні до ожиріння незважаючи на те, що їх годували висококалорійною їжею. Подібне дослідження проводили вчені Боннського університету в Німеччині. Вони давали мишам віаґру протягом тижня і виявили, що препарат перетворив білий жир в бежевий, що так само ефективно спалює калорії.

Читайте: Спортсмен створив одяг, який допоможе спалювати по 1000 калорій на день

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ