Учені закликали людство серйозніше ставитися до загроз глобального потепління
Учені закликали людство серйозніше ставитися до загроз глобального потепління

Згідно з доповіддю «Правда про зміну клімату», вже до 2050 року людство відчує перші серйозні наслідки глобального потепління. Про це інформує Independent.

Перше за все, автори доповіді зауважили, що люди даремно вважають глобальне потепління чимось «абстрактним і далеким», оскільки насправді планета нині нагрівається набагато швидше, ніж очікувалося.

Відповідно, вже 2050 року середня температура може піднятися на 2°С – уже навіть ця позначка є небезпечною для людства. Загрозу несе не сам факт потепління, а його наслідки – посухи, повені, пожежі і шторми.

За словами експертів, це означає, що населення, яке нині живе на планеті, може на собі відчути наслідки цього процесу і зрозуміти, що значить жити на небезпечній землі. Тим не менше, людство повинне вжити певних заходів, аби впоратися з «неминучими» змінами клімату.

На цьому тлі професор Джеймс Маккарті, океанограф із Гарвардського університету і один із авторів доповіді, сказав: «Зміна клімату вже заподіяла шкоди. Хоча реалізація Паризької угоди буде сповільнювати швидкість зміни, ми будемо як і раніше потребувати зниження ризиків».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ