Учені знайшли спосіб видобутку води на Місяці

Поверхня Місяця
Поверхня Місяця

Учені виявили, звідки взяти воду на поверхні супутника Землі. Дослідники пропонують майбутнім колонізаторам Місяця видобувати воду за допомогою дистиляції, тобто випаровування рідини та подальшого її охолодження й конденсації пару, пише ТСН. З кожного кубічного метра поверхні супутника можна зібрати до 190 мл води.

Це дослідження може стати справжнім проривом в освоєнні космосу. Його результати автори опублікували в журналі «Icarus». Учені запропонували дистилювати воду, яка, імовірно, починає випаровуватися з місячного ґрунту під час сходу Сонця.

На думку авторів дослідження, незважаючи на розрідженість атмосфери супутника Землі та мале прискорення вільного падіння, із настанням ночі на Місяці вода починає охолоджуватися, а зі світанком — випаровуватися. Дослідники припускають, що для того, щоб зібрати воду, доцільно розставити спеціальні пластикові куполи, на яких у денний час могла б конденсуватися вода.

Нещодавно Інформаційний акцент повідомляв, що планетологи з NASA виявили в кратерах Марса скло, у якому вчені сподіваються знайти сліди життя.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ