Принтер
Пристрій приводиться в дію за рахунок 10-кілограмового вантажу

Механічний 3D-принтер, що працює за рахунок сили тяжіння й системи вантажів, розробив дизайнер із Німеччини Даніеле Де Брюне, повідомляє Inhabitat.

Це перший у світі повністю вільний від електрики 3D-принтер. Його приводить у дію 10-кілограмовий вантаж. Пристрій  працює з різними розмірами, обсягами й формами друкованих фігур.

THIS-NEW-TECHNOLOGY-Analog-3D-Printer-by-Daniel-de-Bruin-2THIS-NEW-TECHNOLOGY-Analog-3D-Printer-by-Daniel-de-Bruin-6Спеціальний алюмінієвий дріт визначає форму об’єкта, який намагаються роздрукувати на принтері. Друкарська головка повторює вигини дроту, створюючи об’ємні фігури. Перед кожним друком форму дроту можна змінити під оновлені завдання.

THIS-NEW-TECHNOLOGY-Analog-3D-Printer-by-Daniel-de-Bruin-7Роботу свого пристрою дизайнер проілюстрував, роздрукувавши набір глиняних ваз різної форми й розміру.

Незважаючи на те, що моделі здаються застарілими й не особливо потрібними, Брюн вважає повністю механічні принтери хорошою альтернативою в абсолютно комп’ютеризованому світі.

Читайте: «Під копірку»: науковці презентували 3D-принтер для «друку» дешевого житла

БЕЗ КОМЕНТАРІВ