Учні, студенти та держслужбовці присягатимуть на вірність державному стягу України

Прапор
Державний прапор України

В Україні можуть запровадити обов’язкову процедуру присяги на вірність державному прапору. Щоправда, для цього парламент має ухвалити Закон про Державний прапор. Зробити це нардепів просить уряд України, передає Радіо 24.

«Переконаний, що український парламент підтримає ініціативу уряду щодо (…) запровадження присяги на вірність Державному Прапору, яку будуть складати і учні, і студенти, і службовці. Тобто громадянами країни, які вірять в свою країну, які захищають свою країну», – зазначив прем’єр Арсеній Яценюк.

Нагадаємо, 14 жовтня на усіх державних будівлях у День захисника України мають розвісити національний прапор. Цього дня Україна вперше буде відзначати День захисника Вітчизни. Також 14 жовтня в Україні відзначають свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, а також річницю створення УПА.

Читайте: Величезний прапор України майорить на будівлі Адміністрації Президента

Інформаційний Акцент

Залишити коментар

4 КОМЕНТАРІ

  1. яйценюхо-фашистский бред! обосрался,тварь и боишься,что школьники тебя выебут до самой печени? ничего,тебя будет ебать весь народ украины,который ты,гнида,гнобиш!(((

  2. Що цікаво, нардепи складають ПРИСЯГУ НА ВІРНІСТЬ КОНСТИТУЦІЇ і ПОРУШУЮТЬ ЇЇ !!! ЯК , НАПРИКЛАД, Т. ЧОРНОВОЛ, КОЛИ “КНОПКОДАВИЛА” ! І навіть цілу теорію придумала, про БЛАГІ НАМІРИ, ЯКІ ДОЗВОЛЯЮТЬ ПОРУШУВАТИ ПРИСЯГУ І КОНСТИТУЦІЮ ! Але всі знають, що коли “мета виправдовує засоби” , то є шлях ДО ФАШИЗМУ ! Так , як і заставляти ДІТЕЙ давати присягу на вірність , – то так робили тільки у гітлерівській Німеччині , коли приймали до гітлерюгенду ! Щось той Яценюк, що затіяв геноцид українського народу разом з рошеном та ще одним з “вибраних” завертає до дурного тоталітаризму !

  3. Так службовці й без того ПРИСЯГУ СКЛАДАЮТЬ… А на вірність Конституції, Президенту і кожному паперчику присяга буде?

Comments are closed.