Випускниця стверджує, що диплом - це її заповітна мрія
Випускниця стверджує, що диплом – це її заповітна мрія

У середній школі американського штату Індіана відбулася урочиста подія вручення диплому, що підтверджує закінчення школи.  Проте церемонія була незвичайною, оскільки випускницею стала 99-річна американка  Лора Луї Лемонд Харді, котра закінчила середню школу за два тижні до свого 100-го ювілею.

Як повідомляє New York Daily News, Лора Харді мала закінчити школу у далекому 1933 році, проте їй не вистачило чотирьох кредитів, щоб отримати диплом від Anderson High School. Дівчина змушена була покинути школу та йти працювати, щоб допомогти сім’ї після того, як її батько серйозно захворів.

Бабуся зізналася, що дуже хотіла отримати диплом, адже це її заповітна мрія. Та саме  отримання диплому для старенької стало справжнім сюрпризом, оскільки випускниця не знала, що для неї підготували справжню церемонію. «Я знала, що отримаю диплом, але я й гадки не мала, як це все буде», – зізналася бабуся. На урочисту подію зібралися уся родина та друзі старенької. Близькі дуже раділи за свою випускницю, що отримувала диплом у традиційній мантії і шапочці.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ