Грузія ЗС
ЄС завершив ратифікацію угоди про асоціацію з Грузією

Рада ЄС із закордонних справ ухвалила рішення про завершення процедур щодо ратифікації угоди про асоціацію Грузія-Євросоюз. Угода набуде чинності 1 липня, передає Грузия Online.

Як заявляють в МЗС Грузії, це, після підписання угоди про асоціацію, ще одна важлива дата в історії відносин Грузії та ЄС, оскільки угода про асоціацію вже офіційно стане основною правовою рамкою, що визначатиме співробітництво з Євросоюзом.

«Процес політичної асоціації та економічної інтеграції Грузії, який передбачає запровадження європейських політичних, торговельно-економічних, соціальних і правових стандартів, незворотній і йде повним ходом», – зазначили у МЗС Грузії.

«…З 1 липня Грузія вже офіційно й повномасштабно почне абсолютно новий етап відносин з Євросоюзом. Ми глибоко впевнені, що угода про асоціацію є найважливішим кроком на шляху розвитку, безпеки і об’єднання Грузії та є реальною правовою підставою для європейських перетворень. Відповідно, це є нашою інвестицією в майбутнє Грузії й потужним стимулом для реформ», – наголошується в заяві МЗС Грузії.

Нагадаємо, Угоду про асоціацію ЄС-Грузія підписали 27 червня 2014 року, в тимчасову дію її ввели з 1 вересня 2014 року.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ