відведення озброєнь
Захарченко заявив, що відкладає відведення озброєнь до 100 мм

Бойовики «ДНР» призупиняють процес відведення озброєння на Донбасі. Про це заявив ватажок терористів  Захарченко, звинувативши українську сторону в порушенні домовленостей, передає російський Интерфакс.

«Згідно з Мінськими домовленостями, (відведення озброєнь, – ред.) мало бути зроблено ще раніше. Вчора я підписав указ про відведення озброєння, але я дуже сильно сумніваюся, що це буде виконано, тому що риторика українських військових сильно відрізняється від риторики представників (Києва, – ред.) у Мінську. Сьогодні вранці був уже обстріляний Донецьк, вчора тільки підписали (угоду про відведення озброєнь, – ред.)», – сказав Захарченко.

За його словами, відведення озброєнь почнеться з моменту припинення вогню. «У документі все чітко прописано – із моменту припинення вогню на наступний день. Вогонь сьогодні не припинився, відведення відкладається», – сказав бойовик.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 29 вересня тристороння контактна група у Мінську домовилася про відведення озброєння калібром менш ніж 100 мм. Під документом стоять підписи спецпредставника ОБСЄ Мартіна Сайдіка, представника України Леоніда Кучми та спецпредставника Росії Азамата Кульмухаметова. 30 вересня ватажки «ДНР» Захарченко і «ЛНР» Плотницький також поставили свої підписи під угодою. Таким чином, перший етап відводу озброєнь на Донбасі мав розпочатися через 2 дні після повного припинення вогню і завершитися через 15 днів, а другий – завершитися за 24 дні.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ