Путін
Путін не запроваджуватиме санкції проти Україні

Президент Росії Владімір Путін заявив, що позбавить Україну «торговельних преференцій». Про це він заявив 17 грудня на щорічній підсумковій прес-конференції, пише Newsru.com.

«Ми не збираємося запроваджувати щодо України які б то не було санкції, я хочу, щоби це було почуто. Ми просто переходимо на режим найбільшого сприяння в торгівлі», – сказав Путін. «Україна не може бути поставлена в умови гірші, ніж будь-які інші наші партнери зовні, але, звичайно, будь-якими преференціями Україна в торгівлі з Росією з 1 січня 2016 року користатися не буде», – підкреслив він.

Нагадаємо, 16 грудня Путін підписав указ про призупинення з 1 січня 2016 року дії договору про зону вільної торгівлі (ЗВТ) щодо України. Президент України Петро Порошенко, у свою чергу,  заявляє, що українська економіка зазнає значних збитків через призупинення Росією договору про зону вільної торгівлі між країнами, проте Київ готовий до цього заради свободи та незалежності. А Кабінет Міністрів України готує дзеркальні торговельні санкції і вже повністю закрив авіаційний простір для російських літаків, а на імпорт російських автомобілів запроваджує мито.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ