Близько ста працівників Придніпровського регіонального філіалу залізничного відомства виконуватимуть комплекс будівельних робіт
Близько сотні працівників Придніпровської залізниці виконуватимуть комплекс будівельних робіт в Ірані

Українських залізничників задіють на будівництві шляхів на напрямку Керманшак-Малаер в Ісламській Республіці Іран. Про це заявив голова «Укрзалізниці» Войцех Бальчун, передає його прес-служба.

Як повідомляється, відповідні домовленості між Мінінфраструктури та Міністерством доріг та містобудування Ірану вже досягнуті.

За словами Бальчуна, близько ста працівників Придніпровського регіонального філіалу залізничного відомства виконуватимуть комплекс будівельних робіт. На першому етапі передбачено збирання колійної та вкладання рейко-шпальної решіток на 165 кілометрах залізничних колій, встановлення 138 комплектів стрілочних переводів, укладання безстикової колії на 176 кілометрах та інші роботи.

На сьогоднішній день, за словами Бальчуна, Іран веде будівництво 5 тис. км шляхів і передбачається будівництво ще 4 тис. км.

«Ми розраховуємо отримати свою частку на цьому ринку. Для компанії вкрай важливо брати дієву участь у створенні караванного шляху Схід-Захід на іранській території», – зазначив голова «УЗ».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ