Повінь у Грузії
Повінь у Грузії

Колишній президент Грузії, глава Одеської обласної адміністрації Михайло Саакашвілі заявив на своїй сторінці в Facebook, що Служба з надзвичайних ситуацій МВС України готова надати допомогу Грузії в ліквідації наслідків повені в Тбілісі. За словами Саакашвілі, він говорив про це з главою МВС України Арсеном Аваковим. Повідомляє nv.ua.

«Серце вмирає при вигляді кадрів Тбілісі. Висловлюю співчуття сім’ям загиблих», – написав Саакашвілі. Очільник одеської ОДА заявив, що Служба з надзвичайних ситуацій України готова надати всіляку необхідну допомогу уряду Грузії для ліквідації наслідків стихії. Так, Україна готова у разі необхідності доставити гуманітарну допомогу до постраждалих від повені районів.

Нагадаємо, що у ніч на 14 червня потужна злива у Тбілісі викликала раптову повінь. Через розлив річки Вірі в декількох районах міста, в тому числі в центрі, були затоплені підвали, підземні переходи і перші поверхи будинків, в деяких будівлях обрушилися стіни, затопило і столичний зоопарк, з якого втекли звірі.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ