Попри соціально-політичні труднощі Україна за Індексом соціального розвитку випередила всі країни СНД

Україна випередила країни СНД у світовому індексі соціального розвитку, посівши 63 місце зі 133. Рейтинг підготувала американська неурядова організація Social Progress Imperative за підтримки міжнародної консалтингової компанії Deloitte, повідомляє УНІАН.

Індекс склали на основі оцінки 53 різних параметрів, що включають рівень розвитку охорони здоров’я, освіти, доступу до житла, захисту прав, толерантності.

За результатами дослідження, 2016 року Україна отримала середній бал 66,4 зі 100 можливих.

«Попри соціальні, політичні та економічні труднощі, Україна за рівнем Індексу соціального розвитку випередила всі країни СНД. Так, Білорусь посіла 66 місце, Вірменія – 67, а Росія – 75», – йдеться в дослідженні.

Як наголошують експерти, Україна традиційно демонструє відносно високі показники в питанні доступу до вищої освіти і до базових знань. Водночас, у таких царинах як корупція, рівень злочинності, доступність житла, стан навколишнього середовища, здоров’я та довголіття, а також свобода вибору життєвого шляху Україна, згідно з дослідженням, продемонструвала низькі результати.

Лідером індексу стала Фінляндія. Канада і Данія посіли друге і третє місця відповідно.

У першу десятку також увійшли Австралія, Швейцарія, Швеція, Норвегія, Нідерланди, Велика Британія та Ісландія. Другу десятку сформували деякі країни ЄС і США.

Китай та Індія зайняли 84 і 98 місця відповідно.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ