Блокпост
Блокпости біля Широкиного

Україна пропонує створити 4-кілометрову зону безпеки в Широкиному, проте Російська Федерація згоди не дає. Про це заявив представник від України у робочій підгрупі з питань безпеки Тристоронньої контактної групи Євген Марчук, інформує 5 канал.

За його словами, домовилися так: біля селища створять по 3 блокпости, де вартуватимуть представники ОБСЄ, українські та російські військові. Марчук наголосив, що лінія розмежування, згідно з Мінськими домовленостями, мала би бути за цим населеним пунктом. Але поки українська сторона почала виконувати свої зобов’язання і припинила вогонь, бойовики захоплювати Дебальцеве та частину Широкиного.

Крім того, Марчук підтвердив, що планується засідання тристоронньої контактної групи у Мінську 7 липня. Тоді ж засідатимуть усі чотири робочі підгрупи. Зустріч мала відбутися 2 липня, однак російська сторона заявила про неготовність. Марчук нагадав про пропозиції, які Україна скерувала до Росії, а саме: відведення від лінії розмежування важкого озброєння калібром менше 100 міліметрів на відстань 15 км.

Нагадамо, терористи змінили тактику обстрілів та гатять навіть удень. Згідно з повідомленнями представників ОБСЄ, селище Широкине покинули всі мирні жителі.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ