зерно
Україна має достатньо продукції, щоби забезпечити турецьких споживачів

Україна готова стати гарантом продовольчої безпеки Туреччини. Зокрема, наша держава готова збільшити поставки в Туреччину зерна, кукурудзи та олії у разі обмежень з боку інших постачальників. Про заявив глава Міністерства агрополітики та продовольства України Олексій Павленко.

«Український агросектор готовий виступити гарантом продовольчої безпеки Туреччини. Якщо традиційні партнери Туреччини застосують санкції, тобто припинять постачати зернові, Україна готова збільшити поставки зерна, кукурудзи та олії мінімум удвічі», – написав він на своїй сторінці у Facebook. «Таким чином, Україна зможе замінити Росію на турецькому ринку», – наголосив Павленко. За його словами, Україна має достатню кількість продукції відповідної якості, щоби забезпечити потреби турецьких споживачів у разі запровадження експортних обмежень з боку Росії.

Як відомо, 28 листопада Росія запровадила санкції проти Туреччини, які передбачають заборону на ввезення окремих турецьких товарів, обмеження діяльності турецьких організацій в Росії, а також заборону на чартери між країнами.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, з 1 січня 2016-го року Росія скасовує безвізовий режим із Туреччиною. У свою чергу, федеральне агентство з туризму Російської Федерації («Ростуризм»)  заборонило туроператорам продавати путівки до Туреччини. Також Росія готова згорнути спільні бізнес-проекти і відмовитися від військового співробітництва з Туреччиною через інцидент із російським бойовим літаком Су-24.

Нагадаємо, 25 листопада над Сирією був збитий фронтовий бомбардувальник Су-24 російської авіагрупи. За даними турецької влади, російський літак, перед тим як його збив турецький винищувач F-16, не реагував на попередження. Літак впав в сирійській провінції Латакія біля кордону з Туреччиною, де базується російська авіація.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ