Тука повідомив, що Україна готує черговий позов проти Росії
Тука повідомив, що Україна готує черговий позов проти Росії

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і тимчасово переміщених осіб Георгій Тука заявив, що Україна готує позов до міжнародного суду проти Російської Федерації за видобуток корисних копалин у територіальних водах української держави. Про це інформує Кореспондент.

За словами Туки, українська сторона вже зібрала всі необхідні факти для подання позову проти РФ.

«Подобається це комусь чи ні, але міжнародні судові установи не приймають таких аргументів, як «усім відомо», «та й так усі знають», – наголосив заступник міністра.

«Щоб довести факт бандитського незаконного видобутку українських копалин, що розташовані у визнаних усім світом територіальних водах виключної економічної зони України, й була влаштована ця подорож», – зауважив високопосадовець нагадавши про інцидент 8 вересня, коли російські кораблі і бомбардувальник загрожували українському судну «Поділля» в районі захоплених Росією Голіцинського і Одеського газових родовищ.

Поки Тука не назвав точної суми позову, але зазначив, що це буде «цифра з дев’ятьма нулями».

Крім того, слід зазначити, що напередодні Президент України Петро Порошенко доручив Міністерству закордонних справ подати до міжнародного суду позов проти Російської Федерації щодо порушення Конвенції ООН про морське право.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ