Україна і Японія  захистили інвестиції
Україна і Японія захистили інвестиції

Верховна Рада ратифікувала Угоду між Україною та Японією про захист інвестицій. За відповідний законопроект проголосували 289 народних депутатів, передає УНН.

Як зазначається у пояснювальній записці, укладення зазначеної Угоди сприятиме подальшому розвитку співробітництва між Україною та Японією, активізації торговельного обороту між двома державами, створить передумови для збільшення обсягу іноземних інвестицій в економіку держави.

«Це також сприятиме утвердженню в світі позитивного іміджу України, як держави зі сприятливим інвестиційним кліматом, зі стабільною міжнародно-правовою договірною базою в сфері захисту іноземних інвестицій», – вказано у записці.

Угода також передбачає надання інвесторам договірних сторін режим найбільшого сприяння щодо створення, придбання і розширення інвестицій; на взаємній основі гарантується захист від незаконної експропріації та націоналізації інвестицій; закріплюється право інвесторів на вільний переказ коштів, пов’язаних із здійсненням інвестицій, визначаються процедури врегулювання інвестиційних спорів.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, міністр фінансів Наталія Яресько заявила, що кредитно-фінансової допомоги Україні в обсязі 40 мільярдів доларів достатньо для стабілізації економіки, але недостатньо, щоб повернути країну до реального зростання. За її словами, для цього потрібні інвестиційні кошти. Вона додала, що для зростання ВВП Україна має стати більш інвестиційно привабливою і залучати інвесторів.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ