vyacheslav-nikonov
Ніконов також звинуватив офіційний Київ у вбивстві терориста «Мотороли»

Територіальна цілісність України існує лише завдяки добрій волі російського керівництва, але ця добра воля починає стрімко вичерпуватися. Цю зухвалу заяву в ефірі одного з російських пропагандистських телеканалів зробив депутат нелегітимної Держдуми РФ, «глава комітету з освіті», відомий придворний кремлівський історик Вячєслав Ніконов, передає Канал 24.

«Терпіння Донбасу не безмежне, але я впевнений, що і терпіння Росії не безмежне (…) Ще один постріл, другий постріл – і Мінський процес може зупинитися. І в цьому разі з боку Росії можна очікувати таких кроків, які дійсно поставлять хрест на територіальних домаганнях», – сказав він.

Ніконов фактично звинуватив офіційний Київ у вбивстві терориста на  прізвисько «Моторола». «Мені здається, що те, що сталося – один з останніх кроків до набуття «незалежності» «Л/ДНР». Врешті-решт, Мінський процес – єдине, що поки їх утримує де-юре в складі України, хоча де-факто вони вже давно вийшли».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 19 жовтня у Берліні відбудеться зустріч глав держав у «нормандському форматі». У ній візьмуть участь Президент України Петро Порошенко, глава Франції Франсуа Олланд та канцлер ФРН Анґела Меркель.

Поінформоване джерело російського агентства «Інтерфакс» заявило, що глава РФ таки візьме участь у зустрічі в Берліні 19 жовтня. Офіційного підтвердження від Кремля наразі немає.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ