Безвізовий режим
Безвізовий режим можуть запровадити на початку вересня

На запровадження безвізового режиму України з Європейським союзом на початку вересня, розраховує офіційний Київ. Про таке заявила віце-прем’єр-міністр із питань європейської і євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, передає Радіо Свобода.

Вона зауважила, що, на її думку, намагання деяких держав ЄС поєднати процес ухвалення лібералізації візового режиму для України із Туреччиною, а також із впровадженням механізму зупинки дії безвізових режимів, яке ЄС розпочав минулого тижня, виглядає «штучною спробою відкласти впровадження лібералізації візового режиму для України».

«Якщо тепер всі у ЄС будуть зосереджені на «механізмі призупинення безвізових режимів», то це може зайняти невідомо скільки часу, перед тим, як надати безвізовий режим Україні», – пояснила вона.

«Нині ми чули від єврокомісара з питань розширення й сусідства Йоганнеса Ґана, що цього поєднання не буде, і обидві держави будуть розглядатися окремо», – повідомила Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Нагадаємо, 20 квітня Європейська комісія запропонувала Європарламентові і Раді Європейського союзу скасувати візи для громадян України. Ця пропозиція є наслідком позитивної оцінки, наданої Єврокомісією у грудні минулого року. У ній, зокрема, міститься підтвердження того, що Україна вдало виконала усі критерії у рамках плану дій для візової лібералізації.

Читайте: За крок до безвізового режиму – Україна виконала останню вимогу ЄС

БЕЗ КОМЕНТАРІВ