МЗС заявив, що Україна планує вийти з СНД
МЗС заявив, що Україна планує вийти з СНД

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін в ефірі 112 прокоментував свої попередні резонансні заяви щодо запровадження візового режиму з Росією.

«Я ніколи не виступав проти візового режиму з Росією. І питання не в тому, візовий режим чи безвізовий. Нам, можливо, знадобляться ще жорсткіші заходи, ніж візовий режим. Питання в тому, що це нам дасть, як ми це зробимо і як це впливатиме на громадян: на наших громадян в окупованому Криму, на наших громадян у Росії», − зауважив Клімкін.

За його словами, в такому разі Кремль розпочне антиукраїнську кампанію: ускладнюватиме отримання віз, а також пропонуватиме українцям російське громадянство.

«Інше питання – Республіка Білорусь, з якою у нас безвізовий режим. Крім того, Росія заявить, що їй потрібно тут більше консульських відділів, щоб видавати візи. А чи потрібно нам більше консульських відділів Росії? Моя відповідь: ні», − наголосив дипломат.

На цьому тлі він повідомив, що Міністерство закордонних справ вивчає питання щодо виходу України з Союзу Незалежних Держав (СНД): «У нас є десятки угод і зараз ми закінчуємо роботу, яка дозволить врегулювати ці угоди. Я є прихильником виходу з СНД».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ