Ан-124
Якщо хтось інший забезпечуватиме обслуговування літаків, «Антонов» не зможе гарантувати безпеку польотів

Якщо Росія відмовиться від сервісних послуг розробника літаків Ан-124 – українського ДП «Антонов» – підприємство може заборонити їх міжнародні польоти. Про це в повідомив президент «Антонова» Олександр Коцюба, пише Українська правда.

За його словами, російська сторона намагається перевести функцію обслуговування літаків «Ан» на місцеві компанії, зокрема, на «Авіаційний комплекс імені Іллюшина».

«Наша компанія, як розробник, має право порушити питання про заборону на польоти літаків «Ан», які експлуатуються в Росії, якщо російська сторона відмовиться від сервісних послуг «Антонова», – сказав він.

За словами Коцюби, українська сторона повністю виконує свої функції з обслуговування відповідних літаків.

«Звичайно, ми будемо порушувати це питання, адже якщо хтось інший керуватиме технічною складовою, ми просто не можемо гарантувати безпеку польотів», – наголосив він.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, раніше стало відомо, що Україна добудовуватиме другий екземпляр літака Ан-225 «Мрія» разом із китайцями. До кінця року вітчизняне держпідприємство «Антонов» планує підписати відповідний договір із китайською компанією AICC.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ