Обмін полоненими
Обмін полоненими

Влада України не обмінюватиме російських військових Алєксандра Алєксандрова та Євгена Єрофєєва, яких затримали біля Щастя. Про це повідомив радник голови СБУ Маркіян Лубківський, передає ТСН.

Лубківський запевнив, що про обмін на українських полонених бійців мови немає, водночас радник голови СБУ не може сказати, коли затриманих перекваліфікують у підозрюваних. Наголошується, що все залежатиме від ходу слідства.

«Росія цими бійцями не цікавиться, а всі спроби української сторони зв’язатись з родичами Александрова та Єрофєєва виявились марними», – йдеться у повідомленні. Лікарі розповідають, що обох росіян прооперували і загрози їхньому життю немає. Військових РФ транспортувати до Києва, де вони продовжать лікування. Сьогодні до спецпризначенців приїхали представники міжнародних організацій – ООН, ОБСЄ та інших, які засвідчили, що росіян утримують у гідних умовах.

Нагадаємо, 17 травня на Луганщині українські військові спіймали двох бойовиків. Ними виявились військові з частини ГРУ, що базується у Тольятті, Алєксандр Алєксандров та Євген Єрофєєв. Росія визнала, що бійці їхні, але вже звільнені. Спецпризначенців транспортували до Києва – тут вони дали розлогі свідчення щодо своїх дій та мети перебування в Україні. Як відомо, нардеп Антон Геращенко пропонував обміняти цих бійців на полонену льотчицю Надію Савченко, про можливий обмін спецпризначенців говорили й інші політичні діячі.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ