Україна опустилася на 48-ме місце в медальному заліку Олімпіади

Ріо
Збірна України наразі не завоювала жодної золотої медалі в Ріо

За підсумками дев’яти днів змагань Олімпіади-2016 у Ріо-де-Жанейро збірна України опустилася на 48-ме місце в медальному заліку. Про це повідомляє офіційний сайт змагань, пише УНІАН.

На рахунку нашої команди, як і раніше немає жодної золотої нагороди, три срібних і одна бронзова.

Цікаво, що представники 47 збірних, які розташувалися вище, завоювали хоча б по одній золотій нагороді. Саме через відсутність олімпійських чемпіонів у складі збірної України, команда посідає таке низьке місце.

Лідером медального заліку, як і раніше, залишається збірна США, на рахунку якої 26 золотих, 21 срібна та 22 бронзові нагороди – 69 медалей.

У п’ятірку найсильніших спортивних націй світу також входять команди Великої Британії (15-16-7, 38) Китаю (15-13-17, 45), Росії (9-11-10, 30) та Німеччини (8-5-4, 17). У решти національних команд – не більше 7 золотих нагород.

Тим часом чоловіча збірна України не змогла виграти бронзові медалі на олімпійському турнірі з фехтування на шпагах. У поєдинку за третє місце українці поступилися збірній Угорщини з рахунком 37:39.

А український гімнаст Олег Верняєв не зміг завоювати медаль у вправі на коні. Він невдало розпочав виступ під час своєї спроби, після чого спробував зробити вправу ще раз. Крім того, під час виконання українець припустився кількох помилок. В результаті, судді поставили йому найнижчий бал серед усіх восьми учасників змагань – 12,400.