Козаченко
Голова департаменту Міністерства юстиції України з питань люстрації Тетяна Козаченко

Олігархи, які мають необмежені політичні та фінансові ресурси, намагаються узурпувати владу. Про це заявила голова департаменту Міністерства юстиції України з питань люстрації Тетяна Козаченко, інформує Громадське радіо.

За її словами, високопосадовці попри заяви блокують процес люстрації, а деяких чиновників замість звільнення за законом – підвищують.

«У мене зараз таке уявлення, що я працюю у новій державі Януковича-2. Державні органи у тому складі, у якому вони існують, є фікцією», – зазначила Козаченко.

Як приклад вона назвала в.о. прокурора Києва Олега Валендюка.

«Людина, яка була в судовому департаменті Генеральної прокуратури, де ухвалюються всі адміністративні справи і заборони акцій, мирних зібрань, на підставі яких билися люди. Бо якби не було цих рішень, «Беркут» та інші не робили б те, що вони робили. Його не тільки не звільнили, а ще й підвищили. Очевидно ця особа потрібна десь вище».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, раніше Козаченко розповіла, що в Україні люстровано 897 посадовців. Водночас до чиновників Адміністрації Президента руки так і не дійшли. Зокрема, на посаді залишився заступник голови Адміністрації Президента Олексій Дніпров, який у відповідний люстраційний період працював заступником міністра освіти Табачника.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ