1-совещание-документы-пустое-кресло-место-портфель
Українські чиновники масово залишають посади

День відставок в Україні. Чиновники масово залишають посади.

Верховна Рада у четвер, 17 вересня, відправила у відставку віце-прем’єр-міністра Валерія Вощевського. За відповідне рішення проголосували 234 народних депутати. Народні обранці проголосували цього разу без обговорення. Нагадаємо, у вівторок, 15 вересня, Верховна Рада із 3 спроб не змогла відправити у відставку віце-прем’єра Валерія Вощевського. Під час свого виступу у Раді він звинуватив Кабінет міністрів і Президента у розбіжностях, що блокують роботу уряду. Як повідомляв Інформаційний Акцент, після того, як Олег Ляшко заявив про вихід із коаліції, віце-прем’єр Вощевський, делегований до уряду від Радикальної партії, написав заяву про відставку.

Цього ж дня начальника управління із забезпечення повернення активів, отриманих злочинним шляхом Міністерства внутрішніх справ Олену Тищенко звільнено з займаної посади. Нагадаємо, Тищенко разом зі своїм колишнім чоловіком була фігуранткою кількох скандалів, зокрема щодо продажу за заниженою ціною конфіскованої нафти Курченка. Крім того, Тищенко фігурувала у справі щодо багатомільярдних махінацій казахського бізнесмена Мухтара Аблязова, яку зараз розглядає британський суд. Також відомо, що Тищенко співволодіє двома маєтками у Франції та Британії. Як повідомляв Інформаційний Акцент, Олена Тищенко заяву про відставку зробила в ефірі Еспресо.TV у середу, 16 вересня.

Вирішив залишити посаду і директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук. До цього його тимчасово усунули від посади до завершення розслідування можливих зловживань в цьому центрі. «Після подій 21-го липня, після сьогоднішніх подій в Івано-Франківську, після звільнення мого сина я не бачу можливості далі працювати в команді, яка сьогодні при владі», – написав він на своїй сторінці у Фейсбуці. «І щоб не було спекуляцій довкола цієї проблеми, я повідомлю, що перша заява мною було написана 21-го липня. Але Міністерство освіти і науки не дало їй ходу», – додав він.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, після повідомлення про звільнення з посади заступник голови Державної фіскальної служби Костянтин Лікарчук погодився на пропозицію пройти перевірку на так званому детекторі брехні. Проходячи тест, він підтвердив, що пішов на роботу в державний сектор не задля власного збагачення. Крім того, чиновник не ставив підписи на документах, які мали б корупційну складову, не отримував «відкати» чи хабарі.

Читайте: Квіташвілі «вріс» у міністерське крісло – Рада знову не змогла відправити очільника МОЗ у відставку

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ