Міністри оборони України, Польщі та країн Балтії підписали угоду про спільний захист від російської агресії
Міністри оборони України, Польщі та країн Балтії підписали угоду про спільний захист від російської агресії

Голови оборонних відомств України, Естонії, Латвії, Литви та Польщі підписали спільну заяву про співробітництво. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

«Учасники зустрічі засвідчили готовість оборонних відомств продовжувати співпрацю згідно з досягнутими домовленостями та підписали спільну заяву з питань розвитку співробітництва в оборонній сфері. Цей документ окреслює напрями подальшої співпраці між оборонними відомствами п’яти країн», – йдеться у повідомленні. У документі міністри оборони наголосили на твердій позиції щодо забезпечення територіальної цілісності України, зауваживши, що питання протидії російській агресії в Україні залишається на міжнародному порядку денному.

Спільна заява також задекларувала готовність до подальшого поглиблення взаємодії в оборонній сфері в двох та багатосторонньому форматах. Зокрема, мова йде про спільну участь у заходах підготовки військ, у військово-медичній сфері, а також військово-технічну співпрацю. Закордонні партнери висловили підтримку та готовність й надалі допомагати українським Збройним Силам як у навчаннях, так і в лікуванні поранених. А також схвалили прагнення України до змін, зокрема, реформи, які наразі відбуваються в українському війську.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ