вугілля залізниця
Наразі невідомо, коли відновиться постачання вугілля з Донбасу

Вантажні залізничні перевезення через лінію розмежування військового конфлікту на Донбасі відновили з 25 червня 2016 року. Про це повідомили в ПАТ «Укрзалізниця», передає Інтерфакс-Україна.

«З 1 червня до 24 червня діяла конвенція, яка забороняла вантажні перевезення з України на окуповану територію Донецької залізниці. З 25 червня перевезення відновлено», – повідомили в компанії.

Як зазначав раніше в коментарі агентству керівник департаменту дирекції з комерційної діяльності «ДТЕК Енерго» Дмитро Маляр, енергохолдинг ДТЕК очікує відновлення постачання вугілля марки А з окупованих районів Донбасу.

«Спочатку причиною зупинки поставок був страйк залізничників на тому боці. Він припинився. При цьому в ході бойових дій було пошкоджено залізничну інфраструктуру, зараз вона відновлюється. Але ситуація змінюється щодня, тому складно сказати, коли саме відновиться постачання», – сказав він.

Нагадаємо, постачання вугілля марки А з окупованих районів Донбасу припинилися з початку червня через зупинку залізничного вантажопотоку на окупованій території. При цьому в кількох містах окупованої зони було організовано мітинги залізничників, на яких звучали антиукраїнські гасла і водночас – вимоги до українського уряду оплачувати роботу залізниці в окупованих районах Донбасу.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ