ринок нерухомості
В Глобальному індексі прозорості ринку нерухомості перше місце посіла Велика Британія

Україна посіла 75 місце зі 109 у Глобальному індексі прозорості ринку нерухомості, інформує Gazeta Wyborcza.

Таким чином, наша країна розмістилась на рівні «Низької прозорості» поруч із такими країнами, як Казахстан, Уруґвай, Баґами, Колумбія, Пуерто Ріко, Ніґерія.

На першій сходинці рейтингу розташувалась Велика Британія. У першій десятці також Австралія, Канада, США, Франція, Нова Зеландія, Нідерланди, Ірландія, Німеччина, Фінляндія.

Місця з першого до десятого означають, що прозорість ринку нерухомості у цих країнах висока. У цілому, рейтинг налічує 5 рівнів прозорості. На останньому, непрозорому рівні розмістились такі країни, як Білорусь, Венесуела, Анґола, Мозамбік, Ґондурас.

Автори дослідження кажуть, що країни першої десятки залучають 75% інвестицій у комерційній нерухомості, а це свідчить про те, що прозорість ринків призводить до припливу капіталу.

Друга десятка рейтингу – це країни з прозорим ринком нерухомості. До цього переліку входить, зокрема, Польща, яка піднялась у рейтингу із 17 на 13 місце, залишивши позаду Швейцарію, Бельгію, Данію та Норвегію.

Global Real Estate Transparency Index готує міжнародна консультаційна фірма JLL та інвестиційна компанія LaSalle Investment Management.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ