Україна поступилась Німеччині у дебютній грі на Євро-2016

Україна-Німеччина
Зустріч завершилась з рахунком 0:2

Стартовий матч збірна України на Євро-2016 програла чинному чемпіону світу Німеччині. Зустріч завершилась з рахунком 0:2. Про це повідомляє Укрінформ.

М’ячі на стадіоні «П’єр Моруа» у Ліллі забили Шкодран Мустафі (19-та хвилина) та Бастіан Швайштайгер (90+3).

Варто зазначити, що наша команда поступилася чемпіонам світу за рахунком, але вже ніяк не за грою.

Лише в першому таймі українці створили чотири дуже небезпечних моменти. До першого голу у ворота Андрія П’ятова призвів сумнівний штрафний, призначений англійським рефері Мартіном Аткінсоном.

Другий м’яч німці забили вже на останніх секундах, коли «синьо-жовті» усією командою побігли відігруватися.

Нагадаємо, у першому поєдинку квартету С збірна Польщі на арені «Стад-де-Ніс» у Ніцці здолала опір команди Північної Ірландії – 1:0.

Зауважимо, що після першого туру Німеччина та Польща має по 3 очки, Україна, Північна Ірландія – по 0.

Читайте: Спеціальний додаток попереджатиме про теракти під час Євро-2016