Гроші
За «золото» українські спортсмени отримають по 125 тисяч доларів

Україна потрапила до десятки країн-учасниць Олімпіади-2016, які виплатять своїм призерам найбільші призові. Про це розповів радник міністра молоді та спорту Павло Булгак, передає Громадське.

За його словами, за «золото» українські спортсмени отримають по 125 тисяч доларів від уряду, по 300 тисяч гривень від Національного олімпійського комітету, і ще «додаткові призові від меценатів».

Зазначимо, що на Олімпіаді вже є перший інцидент. 6 серпня поблизу фінішної лінії олімпійських чоловічих велоперегонів пролунав контрольований вибух, ніхто не постраждав. За допомогою вибуху команда з розмінування знищила підозрілий пакет, знайдений біля фінішної лінії за дві години і двадцять хвилин до передбачуваного кінця перегонів. Вибух стався, коли велосипедисти були більш ніж за 70 км від місця вибуху. У результаті операції ніхто не постраждав, змагання не зупиняли. Поліція патрулює прилеглі райони.

Нагадаємо, в ніч на 6 серпня у Бразилії на стадіоні «Маракана» відкрились 31-і літні Олімпійські Ігри. Вони триватимуть 17 днів – з 5 по 21 серпня.

Україну на літній Олімпіаді в Ріо представлятимуть 206 спортсменів – це найменша кількість за всю історію участі українців в Іграх.  

Читайте: У Ріо офіційно стартувала Олімпіада (фото, відео)

БЕЗ КОМЕНТАРІВ