літак
Україна повністю закриває авіасполучення з Росією

Україна не отримала від Росавіації пояснень, на підставі чого українським компаніям заборонили літати в РФ, і тому повністю припиняє авіасполучення з Росією. Про це повідомила прес-служба Мінінфраструктури.

«У зв’язку з ненаданням відповіді від Росавіації з поясненням причин обмеження польотів українським авіакомпаніям Державна авіаційна служба України ухвалила рішення про повне припинення повітряного сполучення між Україною та РФ з 25 жовтня 2015 року», – йдеться в повідомленні. В МІУ заявили, що «такі заходи будуть застосовані до всіх російських авіакомпаній, і діятимуть до скасування заборон, введених авіаційною владою РФ по відношенню до українських авіакомпаній». «Після скасування заборон російською стороною російські авіакомпанії, що не потрапили до санкційного списку, зможуть здійснювати польоти до України», – заявили в міністерстві.

Державіаслужба вже поінформувала Росавіацію про своє рішення.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Кабінет міністрів України вирішив заборонити літати до України російським авіакомпаніям у відповідності до рішення РНБО від 2 вересня, введеного в дію 16 вересня. Насамперед, заборона стосуватиметься «Аерофлоту» й «Трансаеро». Також Кабмін заборонив російським авіакомпаніям транзит через територію України з товарами військового й подвійного призначення.

У свою чергу, Мінтранс РФ розпорядився закрити з 25 жовтня повітряний простір Росії для українських авіакомпаній. Нагадаємо, найбільша авіакомпанія Росії «Аерофлот» призупинила продаж квитків на рейси до України вильотом із 25 жовтня.

Нагадаємо, у  МАУ вже заявили, що закриття повітряного сполучення між Україною та РФ неминуче призведе до подорожчання авіаквитків.

Читайте: «Залізничні» санкції: РФ заборонила на своїй території українські вантажні вагони

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ