Україна програла Північній Ірландії на Євро-2016 (фото)

Євро-2016
Перший гол збірна Північної Ірландії забила на 49-й хвилині, а другий на 95-й

Збірна України знову зазнала поразки на Євро-2016. Цього разу українці поступилися аутсайдеру групи, збірній Північної Ірландії, з рахунком 2:0.

У першому таймі наші співвітчизники не створили жодного моменту. Окрім того, вони не мали жодного небезпечного штрафного, не подали жодного кутового. Кілька ударів були заблоковані захисниками Північної Ірландії.

385527914У другому таймі українці відразу пропустили. Відзначився Макколі, який забив головою після подачі штрафного, Хачеріді не встежив за ірландцем.

160616174312_ukraine_northern_ireland_624x460_ap 160616171657_ukraine_ireland_624x460_ap_nocreditУкраїнці кинулися відіграватися. Однак жодного 100% моменту не створили. Були лише удари здалеку та кілька спроб пробити головою у виконанні Селезньова і Зінченка. Наприкінці гри голкіпер ірландців потягнув удар Ракицького. Коли йшла шоста додана хвилина, суперники забили нам удруге.

Читайте: «Євро-2016» можуть виграти французи – Goldman Sachs