misyats
Експерт назвав проект польоту на Місяць більш реалістичним для втілення у найближчому майбутньому

Україна може стати одним з лідерів в організації польотів на Місяць, адже вітчизняна космічна галузь має для цього повний комплекс технологій. Про це розповів гендиректор Конструкторського бюро «Південне» Олександр Дегтярьов, повідомляє Укрінформ.

«Україна володіє сьогодні достатніми технологіями, які дозволяють виготовити всі компоненти для такого проекту. Ми запропонували півроку-рік тому проект створення експериментальної бази на Місяці», – сказав він.

Експерт назвав проект польоту на Місяць більш реалістичним для втілення у найближчому майбутньому, ніж далека експедиція на Червону планету.

«Насправді, ті ж самі результати можна отримати швидше на Місяці, вирішуючи однакові задачі життєзабезпечення на планетах Сонячної системи. Там теж є корисні копалини, які горять, є доступ до енергоджерел», – зауважив керівник КБ «Південне».

Він висловив переконання, що людство має починати з Місяця, щоби навчитися освоювати об’єкти Сонячної системи: «Тут ми виступили як лідери, ми можемо бути лідерами – не фінансовими, а науковими, технологічними. Сподіваємося, що проект буде підтриманий. Ми пропонуємо всім взяти участь у ньому».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ